ÜRÜN DEĞİŞİMİ

● Satın aldığınız kullanılmamış veya tadilat yapılmamış ürününüzü, teslim tarihinden itibaren 14 (on dört) iş günü içinde faturanız ile değiştirebilirsiniz. Aksesuar grubu ürünlerde, ürünlerin niteliği itibariyle değişim ve iade yapılmamaktadır.
 
● Değişim orijinal ambalaj ile yapılmalıdır. Üründe Alıcı tarafından (mutad kullanımı aşan) kullanım gerçekleştirildiği tespit edildiği taktirde ürününün değişimi gerçekleştirilmez. Bu halde Alıcı’nın cayma hakkı da mevcut değildir.
 
● Satın alma esnasında promosyona hak kazanılmış ise, satışa konu edilmiş ürünün veya verilen siparişin mütemmim cüz’ü niteliğindeki promosyon ürünü, ürünün asıl faturasını ve kargo teslim tutanağı örneğini şirketimize ulaştırmanız gerekmektedir. Promosyon ürün iade edilmez ise, pasahan.com tarafından normal satışa konu edilerek müşteriye fatura edilir ve isabet eden bedel tahsil edilir. Tarafımıza ulaşan ürün belirtilen koşulları sağladığı takdirde işleminiz başlatılır.
 
● Değişime konu olan ürünü göndermeden önce, online satış sitemizde yer alan Değişim ve İade Formunu doldurmanız (Bu form 385 Sayılı Vergi Usül Kanunu Genel Tebliği uyarınca zorunludur.), ürünü faturası ile birlikte Yurtiçi Kargo ile aşağıda yer alan adrese göndermeniz gerekmektedir. 
 
Yenibosna Merkez Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. No:195/1 Kat:2
Yenibosna, İstanbul, Türkiye
Alıcı Adı: PAŞAHAN DIŞ TİC. TEKSTİL İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Alıcı Cari Kodu: 428144954
 
● Değişim ürününüz tarafımıza ulaştığında, uzman ekibimiz tarafından incelenecek değişime uygun görüldüğü takdirde değişim işleminiz başlatılacaktır.
 
● Paşahan Online Mağazadan satın alınan sezon ürünleri için, mağazamızdan değişim yapılabilmektedir. Ancak mağazalarımızdan satın alınan ürünlerin değişimi online satış sitemizden yapılamamaktadır.
 
● Online satış sitemizden satın alınan Outlet ürünler için, sadece online satış sitemiz üzerinden değişim işlemi gerçekleştirilebilmektedir.

 

 

ÜRÜN İADESİ

● Paşahan Online Mağazadan satın aldığınız kullanılmamış veya tadilat yapılmamış ürününüzü, teslim tarihinden itibaren 14 (on dört)  iş günü içinde fatura ve iade talep formu ile iade edebilirsiniz. Aksesuar grubu ürünlerde, ürünlerin niteliği itibariyle iade yapılmamaktadır.

 

● İade orijinal ambalaj ile yapılmalıdır. Üründe Alıcı tarafından (mutad kullanımı aşan) kullanım gerçekleştirildiğinin tespiti halinde Alıcı’nın cayma hakkı mevcut değildir.  Bu halde ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.

 

● Satın alma esnasında promosyona hak kazanılmış ise, satışa konu edilmiş ürünün veya verilen siparişin mütemmim cüz’ü niteliğindeki promosyon ürünü, ürünün asıl faturasını ve kargo teslim tutanağı örneğini şirketimize ulaştırmanız gerekmektedir. Promosyon ürün iade edilmez ise, pasahan.com tarafından normal satışa konu edilerek müşteriye fatura edilir ve isabet eden bedel tahsil edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Tarafımıza ulaşan ürün belirtilen koşulları sağladığı takdirde iade olarak kabul edilir.

 

● Kapıda ödeme, nakit veya kredi kartı ile satın alınan ürünlerde yalnızca ürün fiyatı iadesi tarafımızdan karşılanmaktadır. Kapıda ödemelerde alınan ekstra işlem tutarının iadesi yapılmamaktadır.

 

● X Al Y Öde kampanyasından yararlanılmış ise, kampanyalı satın alının bütün ürünlerin iade edilmesi zorunludur, Kampanyalı ürünlerden en az birinin iade edilmemesi durumunda iade edilmeyen ürün veya ürünlerin satış fiyatı toplam alışveriş tutarından mahsup edilir.

 

● İade etmek istediğiniz ürünü göndermeden önce, online satış sitemizde yer alan “Değişim ve İade Formu”nu doldurmanız (Bu form 385 Sayılı Vergi Usül Kanunu Genel Tebliği uyarınca zorunludur.), ürünü faturası ile birlikte aşağıda yer alan adrese göndermeniz gerekmektedir. 

 

Yenibosna Merkez Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. No:195/1 Kat:2

Yenibosna, İstanbul, Türkiye

Alıcı Adı: PAŞAHAN DIŞ TİC. TEKSTİL İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Alıcı Cari Kodu: 428144954

● İade ürününüz tarafımıza ulaştığında, uzman ekibimiz tarafından incelenecek iadeye uygun görüldüğü takdirde iade işleminiz başlatılacaktır. Yasal süre olan 10 iş günü (ürünün elimize ulaşmasından itibaren) içerisinde, ürün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir.