ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

 

Erkek Desenli Kravat Modelleri & Fiyatları | Paşahan

Erkek gömlek moda dünyasında aksesuar kullanımının önemi tartışılmaz. Erkekler için gömlek seçimi ve kullanımı ne kadar önemli ise, beraberinde kullanılacak aksesuarlar da bir o kadar önemlidir. Aksesuar seçiminde düğme, kol düğmesi, yaka iğnesi gibi birçok seçenek olsa da erkeklerin en sevdiği gömlek aksesuarı erkek kravatlarıdır. Birçok farklı modeli olan erkek kravatları, erkek gömlek kombinlerinde hiç şüphesizdir ki oldukça tamamlayıcı bir aksesuar olarak severek kullanılır. Tabii ki bu kadar sevilen bir aksesuarın da birçok farklı modeli vardır. Bu sezonun en sevilen erkek kravatları ise erkek desenli kravatlardır. Bu sene birbirinden farklı desen seçenekleri ile erkek desenli kravat modelleri, erkek gömlek modasının en sevilen aksesuarları olarak karşımıza çıkıyor. Paşahan Gömlek ailesi olarak sizler için hazırladığımız bu yazımızda en şık erkek desenli kravat modelleri, erkek desenli kravat fiyatları ve “hangi kravat hangi gömlekle kombinlenir?” gibi merak ettiğiniz konular hakkında bilgiler verdik. En iyi erkek desenli kravat modelleri hakkında bilgi almak ve aklınızdaki her sorunun cevabına ulaşmak için yazımızın devamını okuyabilirsiniz!

En Şık Erkek Desenli Kravat Modelleri

Paşahan Gömlek kalitesi ve farkı ile, tamamen kendi özel üretimimiz olan en şık erkek kravatmodellerimiz ile karşınızdayız! Bu sezonun en trend erkek desenli kravatları, her tarza ve her zevke uygun desen seçenekleri ile Paşahan Gömlek’te. Siz de erkek gömlek moda dünyasına ayak uydurmak ve erkek desenli kravatları gömlek kombinleriniz ile beraber kullanmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Tarzınıza ve zevkinize en uygun erkek desenli kravat modelini web sitemizi inceleyerek görebilir, dilediğiniz kravatları anında satın alabilirsiniz. Desenli kravatlarda da birbirinden farklı renk ve model seçenekleri bu sezon karşımıza çıkıyor. Özellikle kış aylarında tercih edilen erkek şal desenli kravatlar, sonbahar - kış sezonun en iyi erkek desenli kravat modelleri arasına girmeyi başarıyor. Bu kış sezonunda oldukça fazla tercih edilen erkek şal desenli kravatlar, farklı renk seçenekleri ile Paşahan’da sizleri bekliyor!

Renk seçenekleri konusunda da oldukça geniş bir skala sunan erkek desenli kravat modelleri, en çok tercih edilen belli başlı renkleri ile karşımıza çıkıyor. En sevilen renkler arasında erkek siyah desenli kravatlar, erkek kırmızı desenli kravatlar ve erkek lacivert desenli kravatlar bulunuyor. Yine de bu en sevilen renkler, sezonun trend renklerine göre değişiklikler gösterebiliyor. Örneğin bu sene pastel renklerin ve krem, bej, taş rengi gibi açık renklerin moda olduğunu görebiliyoruz. Bu sebeple kahverengi, bordo, koyu kırmızı, kiremit rengi gibi erkek desenli kravatlar da bu sene oldukça severek kullanılıyor. Yapılan kombinlere göre de değişiklik gösterebilen renk seçimleri, en az erkek gömlek seçimi kadar önemli oluyor. Siz de sezonun trend erkek desenli kravat renkleri arasından kendi tarzınıza ve zevkinize uygun renk seçimlerini yaparak hem modaya ayak uydurabilir hem de şıklığınız ile göz kamaştırabilirsiniz. Bütün erkek desenli kravat modelleri için sitemizi incelemeyi unutmayın!

Erkek desenli kravat modelleri arasında en sevilen modellerden bir tanesi de erkek çiçek desenli kravatlardır. Özellikle ofis ve iş hayatında severek kullanılan erkek çiçek desenli kravat modelleri, yine farklı renk seçenekleri ile karşımıza çıkar. Çiçek deseninin popülaritesinin oldukça artması ve her ortamda kullanılabilmesi de bu kravat modellerinin tercih edilirliğini artmasının sebeplerinden bir tanesidir. Son birkaç senedir oldukça popüler olan çiçek desenli gömlekler, beraberinde çiçekli aksesuarları da rafların üst sıralarına taşımayı başardı. Aksesuarlar arasında da en çok tutulan model erkek çiçek desenli kravatlar oldu. Siz de çiçek desenli erkek kravatlarını seviyor ve kombinlerinizde kullanmayı tercih ediyorsanız, birbirinden farklı renk ve model seçenekleri için hemen web sitemizi incelemeye başlayabilirsiniz!

En şık erkek desenli kravat modelleri için siz de hemen Paşahan’a göz atabilirsiniz! Farklı renk ve model seçenekleri arasından dilediğiniz desenli erkek kravatını seçebilir, tarzınız ile göz kamaştırmaya başlayabilirsiniz. En iyi erkek desenli kravat modellerini Paşahan Gömlek kalitesi ve farkı ile deneyimleyebilir, tamamen kendi özel üretimimiz olan ürünlerimiz ile fark yaratabilirsiniz. Kolay ödeme yöntemleri ile güvenilir bir alışverişin tadını çıkarabilir, filtreleme özelliği sayesinde dilediğiniz renk, beden ve model aralarından seçimlerinizi yapıp, hayalinizdeki erkek desenli kravat modellerine çok daha kolay ulaşabilirsiniz.

Hangi Kravat Hangi Gömlekle Kombinlenir?

Erkek desenli kravat seçiminde, kravatın gömlek ile uyumu oldukça büyük bir önem taşır. Tabii ki bu hususta dikkat edilmesi gereken birkaç nokta vardır. Sonuç olarak her erkek desenli kravat ile her erkek gömleği kombinlenemeyeceği için, oluşturulması gereken ve oluşturulabilecek alternatif kombinler hakkında fikir sahibi olmak gerekir. Desenli kravat ve gömlek kombinlerde renk uyumsuzluğu, fazla karmaşık desenler, desenli gömlekler ile kullanılan desenli erkek kravatları gibi yapılmaması gereken birkaç hata bulunur. Sizler için hangi kravat ile hangi gömleği kombinlemeniz gerektiğini kısaca anlattık. Bu konu ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinmek ve kombin önerileri için yazımızın devamını okuyabilirsiniz. İşte kravat ve gömlek kombinlemesi sırasında dikkat edilmesi gerekenler...

 1. Tek Renk Düz Kravatlar: Üzerinde yalnızca tek bir renk bulunan erkek kravatları, doğru renkler tercih edildiğinde ve doğru bir gömlek ile kombinlendiğinde oldukça şık bir görüntü ortaya çıkarırlar. Örneğin iş yerlerinde, özel gün ve gecelerde, akşam yemeklerinde desenli ya da düz gömlekler ile birlikte kullanılabilir. Takım elbiselerin içerisine de düz renkli erkek kravatlar tercih ederek daha elegant bir görüntü sağlayabilir, sadeliğin şıklığını yakalayabilirsiniz.
 2. Desenli Çizgili Kravatlar: erkek desenli kravat modelleri arasında en sevilenlerden bir tanesi olan çizgili kravatlar, takım elbiseler ile beraber kombinlendiği zaman daha klasik ve dikkat çekici bir görünüm elde etmenizi sağlar. Siz de girdiğiniz ortamdaki tüm gözleri üzerinize toplamak istiyor ve şıklığınız ile adınızdan söz ettirmek istiyorsanız, çizgi desenli kravat modellerini inceleyebilir, tarzınıza ve zevkinize en uygun çizgi desenli kravat modelini anında satın alabilirsiniz. Özellikle özel gün ve gecelerde takım elbiseler ile beraber kullanılan bu kravatlar, şık ve zarif davetlerin kurtarıcısı olarak çoğu erkek tarafından severek kullanılır.
 3. Erkek Desenli Kravatlar: Erkek kravat modellerinin bu sene en popüleri olan erkek desenli kravatlar, yüzeyi desenlerle kaplı olan modeller olarak bilinir. Bu tarz desenli kravatların kullanımı, seçeceğiniz gömlek modeline bağlı olarak gelişir. Eskiden birçok erkek desenli kravat kullanımında aşırıya kaçmaktan ve kombinlerine uydurmamaktan korktukları için, desenli kravatları tercih etmezlerdi. Fakat son birkaç senedir erkek moda dünyasında desenli kıyafet ve aksesuarların popülaritesinin artması ile, erkek desenli kravatlar da sık sık kullanılmaya başlandı. Eğer siz de erkek desenli kravatlar tercih edecekeseniz, gömlek seçiminizi düz renklerden yana yapmanızı tavsiye ederiz. Hem desenli kravat hem de desenli gömleklerden oluşan kombinler oldukça göz yorucu olabilir. Bu sebeple desenli erkek kravatları kullanımında düz ve seçilen desenli kravatın rengine uyumlu renkli gömlekler kullanılması oldukça önemlidir. Bu tarz kombinler ile iş ve ofis hayatınızda harika bir şıklık yakalayabilir, tarzınız ile kendinizden söz ettirebilirsiniz.
 4. Puantiye Desenli Kravatlar: Puantiye deseni, erkek desenli kravatlar arasında çok eskiden beri sevilen ve kullanılan modellerden bir tanesidir. Tabii ki bu kadar iddialı ve klasikleşmiş bir deseni kullanırken de dikkat edilmesi gereken birkaç unsur vardır. İlk olarak kravat üzerinde bulunan puantiyenin boyutları; fazla büyük puantiye desenleri ve kravata zıt renkler pek şık bir görüntü ortaya çıkarmayabilir. İri puantiyeli kravatlar ve papyonlar genellikle palyaço giysilerini anımsattığı için, kullanımı çok fazla tavsiye edilmez. İkincisi puantiyeli erkek desenli kravatlarda renk seçimi; puantiyeli kravat seçiminde renk uyumu oldukça büyük önem taşır. Birbirine zıt renkler pek tavisye edilmez, bunun yanı sıra daha uyumlu ve daha soft renkler kullanılması tavsiye edilir. En çok kullanılan puantiyeli kravat renkleri siyah – beyaz, kırmızı - beyaz ve mavi - beyazdır. Son olarak her erkek desenli kravat modelinde olduğu gibi puantiyeli kravatlarda da gömlek kullanımına fazlasıyla dikkat edilmesi gerekir. Puantiyeli kravatlar ile düz renki gömlekler kullanılması gerekir.

Siz de erkek desenli kravatlarınız ile erkek gömleklerinizi kombinlerken bu unsurlara dikkat ederek girdiğiniz ortamda tarzınız ile fark yaratabilir, doğru kombinler ile tüm gözleri üzerinize toplayabilirsiniz! Hemen şimdi alışverişe başlayarak modellerimizi inceleyebilir, dilediğiniz en iyi erkek desenli kravat modellerini anında satın alabilirsiniz.

Erkek Desenli Kravat Fiyatları

Erkek desenli kravat fiyatları her üründe olduğu gibi birtakım unsurlara göre değişiklik gösterebiliyor. Örneğin kravatın üretildiği kumaş ya da yün kalitesi bu fiyatları etkileyen en büyük unsurlardan bir tanesi oluyor. Erkek kravatlarının üretildiği kumaşın kalitesi arttıkça, fiyatı da aynı doğrultuda yükseliyor. Bunun dışında erkek desenli kravat fiyatlarını belirlerken o sezonun trendleri de oldukça etkili oluyor. Sezonun en trend modelleri ve renkleri diğer erkek kravatlarına oranla daha pahalı oluyor. Örneğin erkek siyah desenli kravat, erkek kırmızı desenli kravat ve erkek lacivert desenli kravatlar her sezonun trend renkleri olduğu için, fiyatlarında çok fazla bir artış görülmez. Fakat bu sezonun trend renkleri olan krem, bej, bordo, kahverengi ve taş rengi gibi renklerdeki erkek desenli kravatlar diğer renklere oranla daha pahalı olabilir. Fiyatları etkileyen unsurlardan bir diğeri de sezonun trend modelleri oluyor. Erkek kravat modası her sene farklı modeller ile canlanıyor. Mesela bu sezon oldukça trend olan erkek şal desenli kravat, erkek çiçek desenli kravat ve erkek çizgi desenli kravat modelleri, diğer desenli erkek kravatlarına göre daha yüksek fiyatlara sahip olabiliyor.

Her cebe ve her bütçeye uygun erkek desenli kravat modelleri için ise tek adres Paşahan Gömlek oluyor! Erkek gömlek moda dünyasına yön veren tasarımları ile Paşahan Gömlek, erkek kravatlarında da oldukça seviliyor. Her tarza ve her stile uygun yüzlerce erkek kravat modeli, web sitemizde siz değerli müşterilerimiz ile buluşuyor. Siz de hemen tarzınıza en uygun kravat modellerini seçin, kolay ödeme yöntemlerimiz ile güvenli ve pratik alışverişin keyfini çıkarın. Paşahan kalitesi ve farkı ile tamamen kendi özel üretimimiz olan erkek desenli kravat modellerimiz arasından dilediğinizi seçin, siz de erkek moda dünyasına iddialı bir giriş yapın! En iyi erkek desenli kravat ve en şık erkek desenli kravat modelleri için hemen ürünlerimizi incelemeye başlayabilirsiniz.

Erkek desenli kravat modelleri uygun fiyatlarla Paşahan'da. Birbirinden farklı model ve renkteki kravatları keşfetmek için tıklayın.

 • 300TL ve ÜZERİ
  KARGO BEDAVA
 • İADE ve DEĞİŞİM
  GARANTİSİ
 • 12 SaaTte
  Kargoda
 • GÜVENLİ
  ALIŞVERİŞ
 • HAVALE/EFT 
  VE KAPIDA ÖDEME