Erkek Manşetli Gömlek Modelleri & Fiyatları | Paşahan

Erkek moda dünyasına hiç şüphesizdir ki en önemli ürünler her zaman erkek gömlekleri olmuştur. Erkek gömlekleri, moda sektöründe her zaman olmazsa olmazlar arasındadır. E tabii ki durum böyle olunca da birçok farklı erkek gömlek modeli ortaya çıkmıştır. Her tarza ve her ortama uygun birçok farklı gömlek modeli, her sene değişen trendlere göre raflarda yerini alır. İş ve ofis ortamları için ayrı, günlük giyim için ayrı, özel gün ve geceler için ayrı ayrı bir sürü erkek gömlek modeli bulunur. Son zamanlarda karşımıza çıkan ve son birkaç senedir oldukça sık kullanılan erkek double manşet gömlekler de en sevilen erkek gömlek modelleri arasında yer alır. Paşahan Gömlek’te ise tamamen kendi özel üretimimiz olan ve %100 pamuklu kumaşlardan üretilen erkek duble manşet gömlek modelleri bulunur. Peki erkek double manşet gömlek nedir? Sizler için hazırlamış olduğumuz bu yazımızda “erkek double manşet gömlek nedir?”, “erkek double manşet gömlek modelleri” ve “erkek double manşet gömlek fiyatları” gibi konular hakkında bilgiler verdik. Bu konu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve erkek gömlek modası hakkında merak ettiğiniz soruların cevaplarını bulmak için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Erkek Double Manşet Gömlek Nedir?

Erkek çift manşet gömlek modelleri, genellikle özel gün ve gecelerde ya da resmi davetlerde giyilmesi önerilen bir erkek gömlek modelidir. Erkek kol manşetli gömlek olarak da bilinen bu modellerin özelliği; kol kısımlarının uç kısmında kol düğmesinin kullanımı için ilikler bulunmasıdır. Yani, gömleğin kol manşet kısmında bir tane daha manşet vardır. Bu ikinci manşetler ise kol düğmelerinin kullanımı için özel olarak tasarlanmıştır. Bu sayede gömleğin sert yapısı ve düzgün görünümünü bozmadan kol düğmeleri ile beraber kullanımı sağlanır.

Herkesin bildiği gibi kol düğmeleri, erkekler için vazgeçilmez olan aksesuarların arasında yer alır. Bir düğünde, özel bir gün ya da gecede veya özel davet ve resmi toplantılarda erkeklerin giyeceği takım elbiselerin içerisinde erkek double manşet gömlek ve beraberinde istenen kol düğmeleri kullanılabilir. Bu hususta ise dikkat edilmesi gereken birkaç nokta vardır. Buna örnek verilmesi gerekirse, takım elbisede kullanılacak ceketin kol ölçüsü, içerisine giyilecek olan erkek double manşet gömlekten biraz daha kısa olmalıdır. Bu sayede kullanılan gömleğin manşeti ve beraberinde kullanılacak olan kol düğmesi aksesuarı çok daha rahat bir şekilde görülebilir. Yine bu noktada seçilecek kol düğmesi aksesuarının da yapılan kombine ve genel tarza uygun olması gerekmektedir. Erkek çift manşet gömlek kullanımında bunun gibi detaylara dikkat ederek siz de şıklığınızla ve tarzınızla göz kamaştırabilir, girdiğiniz her ortamda gözleri üzerinize çekmeyi başarabilirsiniz.

Erkek Double Manşet Gömlek Modelleri

Erkek double manşet gömlek modelleri, tercih edilirliği oldukça fazla olduğu için çeşitliliği de çoktur. Tabii ki her sezon değişen trend modellere ve sezonun trend renklerine göre kullanılan gömlek modelleri de değişebilir. Bu sene en çok tercih edilen erkek duble manşet gömlek modeli erkek double manşet slim fit gömleklerdir. Slim fit gömlekler, yapısı ve modeli gereği vücudu saran ve vücut hatlarını ortaya çıkaran bir yapıda olduğu için fazlasıyla dikkat çekicidir. Bunun dışında yine bu sezonun en trend erkek çift manşet gömlek renkleri ise erek double manşet beyaz gömlek, erkek double manşet siyah gömlek ve erkek double manşet lacivert gömleklerdir. Bu üç erkek gömlek renginin dışında tabii ki sezonun en sevilen renkleri ve senenin en trend renk skalası da erkek double manşet gömlek renklerinde etkilidir. Örneğin bu sene fazlasıyla sevilen ve tercih edilen krem, kahverengi, bej ve taş rengi gibi pastel tonlar da erkek double manşet gömleklerde oldukça sık tercih ediliyor. Bu renk seçenekleri de beraberinde farklı kombin seçenekleri doğurduğu için, bu gömlekler ile beraber kullanılabilecek diğer ürünlerin çeşitliliği de artıyor. Çok uzun yıllardan beri erkek çift manşet gömlekler, kol düğmesi aksesuarını seven erkeklerin gözdesi olarak bilinir. Elbette bu gömleklerin kullanım alanları ve giyilebileceği yerler de gömlek modellerine göre değişiklikler gösterir. Peki, erkek double manşet gömlekler nerelerde giyilir?

 • Düğünler: Erkek double manşet gömlekler, düğünlerde damatlık ile beraber en çok kullanılan gömleklerdir. Damatlık ile beraber kullanılmak istenen özel ya da aile yadigarı olan kol düğmeleri için, takım elbisenin altına erkek çift manşet gömlekler tercih edilir. Oldukça şık bir görüntü sağlayan bu erkek gömlekleri, düğünlerin vazgeçilmezi olarak bilinir. Yalnızca damatlık ile kullanımda değil, gideceğiniz bir düğünde, yakın arkadaşınızın ya da akrabanızın düğününde giyeceğiniz bir takım elbise ile de double manşet erkek gömleklerini kullanabilir, kol düğmesi aksesuarınızı kombininize ekleyebilirsiniz.
 • Nişan, Söz vb.: Tıpkı düğünlerde olduğu gibi nişan, söz vb. Gibi özel günlerde de takım elbiselerin altına erkek double manşet gömlekler giyilebilir. Takım elbise giyilmeyecekse bile bu erkek gömlekleri kol düğmeleri ile beraber oldukça şık bir görüntü ortaya çıkarır. Siz de söz, nişan ve benzeri özel günlerinizde erkek duble manşet gömlekleri tercih ederek kullanmak istediğiniz kol düğmeleriniz ile beraber şık bir görüntü yakalayabilir, tarzınız ile kendinizden söz ettirebilirsiniz.
 • Toplantılar, Resmi Davetler: Önemli toplantılarda ya da resmi davetlerde de erkek double manşet gömlekler oldukça sık kullanılır. Bu gibi ortamlarda genellikle erkek beyaz double manşet gömlekler ya da erkek double manşet siyah gömlekler tercih edilir. Yine de oluşturulan kombine ya da takım elbisenin rengine göre kullanılacak erkek gömlek renkleri değişiklikler gösterebilir. Bu hususta dikkat edilmesi gereken en önemli unsur, kol düğmesi aksesuarının rengi ile uyumlu aksesuar ve gömlek seçimi yapmaktır. Tüm aksesuarlarınızın aynı renk olmasına özen göstermeniz gerekmektedir.
 • İş Yerleri ve Ofis Hayatı: İş yerinizde ya da ofis hayatınızda da erkek double manşet gömlekleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu noktada dikkat etmeniz gereken şey ise çok fazla resmiyete kaçmamaktır. Elbette bunu yaparken çok fazla spor kıyafet ile kombin yapmaktan da kaçınmalı, ikisinin ortasında ürünleri birleştirmeye özen göstermelisiniz. Örneğin takım elbise altındaki kumaş pantolon yerine kot pantolonlar ile de ofis hayatınızda erkek duble manşet gömlek kullanabilirsiniz fakat kot renginizin çok açık olmamasına ya da seçtiğiniz kot pantolon modelinin çok fazla spor ya da yırtık olmamasına dikkat etmelisiniz. Siyah ya da koyu lacivert dar kotlar ile birlikte oldukça uyumlu ve şık kombinler oluşturabilirsiniz.

Erkek double manşet gömlekler, modelin yakasına göre iki gruba ayrılır.

 • Papyon yakalı; Papyon yakalı erkek çift manşet gömlekler yalnızca papyon ile kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Bu erkek gömleklerinin farkı, yaka kısmında papyon için ayrılmış bir detay olmasıdır. Yaka şekli de görüntü olarak papyonu anımsatır ve papyon ile beraber kombinlendiği zaman oldukça şık ve klas bir görüntü ortaya çıkarır. Bu erkek duble manşet gömlek modeli, takım elbise ile en sık kullanılan model olarak bilinir.
 • Kravat yakalı; Kravat yakalı erkek double manşet gömlekler, spor gömleklere nazaran daha geniş bir yaka bölümüne sahiptir. Bunun dışında diğer gömleklere kıyasla yaka kısmının daha sert bir malzemesi vardır. Bu tarzdaki erkek gömlekler ise kravat ile kullanım için uygundur. Yaka kısmında kravatın boyun halkasını gizleyebilecek bir alanları vardır. Kravat yakalı erkek duble manşet gömlekler de takım elbiselerin yanı sıra iş yeri kombinlerinde blazer ceketler ile kullanım için oldukça doğru bir tercihtir. Hem rahat hem de şık bir görünüm sağlayarak ofis ve iş hayatındaki şıklığı sağlayabilir.

Erkek double manşet slim fit gömlekler ise, adeta erkekler için kurtarıcı ürün olarak bilinir. Slim fit erkek gömlekler vücudu saran ve vücut hatlarını ön plana çıkaran bir yapıya sahip oldukları için hem klasik hem de hafif spor kombinlerde kullanılabilir. Bunun dışında erkek double manşet gömlek modellerinin seçiminde dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise renk seçimidir. Genel olarak erkek double manşet beyaz gömlekler tercih edilse de, erkek double manşet siyah gömlekler de kullanılacak takım elbiseye bağlı olarak fazlasıyla şık bir görüntü ortaya çıkarabilir. Erkek Double Manşet Slim Fit Beyaz Gömlekler en çok kullanılan erkek double manşet slim fit gömlek modelleri ve renkleridir. Ayrıca, eğer erkek duble manşet gömleklerdeki aşırı resmi ve klas havayı kırmak isterseniz, erkek double manşet lacivert gömlek ya da mavi tonları gömlek modellerini tercih edebilirsiniz. Bunun üzerine giyeceğiniz blazer ceketler ile hem şık hem de rahat bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Erkek kol manşetli gömlekler, kol düğmesi aksesuarları ile bir yapbozun iki parçası gibidir ve birbirlerini tamamlarlar. Eğer siz de kol düğmelerini seviyor ve klas kombinlerinizde kol düğmesi aksesuarlarınızı kullanmak istiyorsanız, erkek double manşet gömlek modelleri tam da size göre!

Erkek Double Manşet Gömlek Fiyatları

Erkek double manşet gömlek fiyatları, birkaç unsura göre kendi aralarında değişiklikler gösterir. Fakat bu erkek gömleklerinin fiyatlarını en çok etkileyen unsur, gömleğin üretildiği malzemedir. Paşahan’da ise her cebe ve her bütçeye uygun %100 pamuklu kumaştan üretilen ve tamamen kendi özel üretimimiz olan erkek double manşet gömlekler bulunur. Dilediğiniz erkek çift manşet gömlek modelini anında sitemiz üzerinden inceleyebilir, size ve tarzınıza en uygun olan gömleği anında satın alabilirsiniz. Erkek double manşet gömlek fiyatlarını etkileyen bir diğer önemli unsur ise sezonun trend renkleri ve modelleridir. O sezonda en trend olan erkek gömlek modelleri, diğer modellere göre daha yüksek fiyatlarda olabilir. Aynı şekilde sezonun trend renkleri de erkek duble manşet gömlek fiyatlarını etkiler. Sezonda trend olan ve daha çok tercih edilen renkler, diğer renk seçeneklerine göre daha yüksek fiyatlara sahip olabilir. Paşahan Gömlek’te her cebe ve her bütçeye uygun erkek double manşet yaka gömlek modelleri bulunur! Siz de hemen sayfamızı inceleyerek erkek gömlek modellerimizi görebilir, %100 pamuklu kumaştan üretilen ve tamamen kendi özel üretimimiz olan yüzlerce çeşit erkek çift manşet gömlekler arasından size ve tarzınıza en uygun olanları seçebilirsiniz. Filtreleme özelliği sayesinde dilediğiniz renk, model, beden ya da fiyat aralığındaki erkek gömleklerini tercih edebilir, aradığınız ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz.

Erkek double manşet gömlek modelleri uygun fiyatlarla Paşahan'da. Birbirinden farklı model ve renkteki double manşet gömlekleri keşfetmek için tıklayın!

 

 • 300TL ve ÜZERİ
  KARGO BEDAVA
 • İADE ve DEĞİŞİM
  GARANTİSİ
 • 12 SaaTte
  Kargoda
 • GÜVENLİ
  ALIŞVERİŞ
 • HAVALE/EFT 
  VE KAPIDA ÖDEME