30 yıldır sizinle…

1989 da başladığımız 40 kişilik bir ekip ile adım attığımız serüvenimize her geçen gün gelişerek ve yenilenerek devam ediyoruz. Alanında uzman ekibimiz ile kalite ve tasarım odaklı gömlekler üretmekteyiz.

Günümüzde, gömlek erkek giyiminde vazgeçilmezi olarak yer almaktadır. Kullanım alanlarına yönelik fonksiyon, kalite ve kumaş özellikleri değişmektedir. Gömlek seçimi hassasiyet isteyen bir süreçtir.  Paşahan ailesi olarak 1989 ‘ dan beri büyük bir özenle, sahip olduğumuz üretim teknolojilerin her gün geliştirerek ulaşılabilir lüks erkek gömlekleri tasarlamaktayız.

Kendi markamızın adını taşıyan, fikirden üretime kadar olan süreci kendi bünyemizde hazırladığımız şık, fonksiyonel, kaliteli, doğal, rahat ve sürdürülebilir gömlek koleksiyonlarımız, deneyimle ve profesyonel bir ekip ile hazırlanmaktadır.

1989 dan bugüne tekstil sektöründe kaliteli üretim gücü ve altyapısı ile yer almaktadır.

Erkek giyim alanında yeniden kaliteyi ve kullanım alanlarına göre günümüz modern erkeğin ihtiyaçlarına yönelik ürün çeşitliliğini sürekli arttıran ve odaklı ürün çeşitliliği sunan bir marka olmuştur.

Amacımız günümüz hızlı tüketim odaklı yaşam biçimini daha kaliteli ve sağlıklı ürünler ile sürdürülebilir başarımızı taçlandırmak.

Yeni nesil marka kimliğimizde bugünün müşteri kitlesine de zengin bir koleksiyon sunmaktır.

Yeni nesil teknolojik üretim bandı, iplik kumaş seçimlerindeki özveri ve modern tasarımlar ile, kendini farklı hisseden erkekler için, kaliteli ve özgü çizgisini ilk günkü gibi sürdürerek yeniliklerin öncüsü olmayı hedeflemektedir.