ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Erkek Kol Düğmesi Modelleri & Fiyatları | Paşahan

Erkek gömlek modasında aksesuar kullanımı hiç şüphesizdir ki oldukça önemlidir. Erkek gömleklerinin yanında kullanılacak aksesuarlar, kombinleri oldukça şık bir hale getirebilir. Aksesuar denince akla birden fazla ürün gelse de bazı erkek aksesuarlarının yeri asla değişmez. Kemer, kravat saat, yaka iğnesi gibi aksesuarlar bir yana dursun, erkek kol düğmesi aksesuarları çok uzun yıllardır modası geçmeyen ürünler arasında yer alır. Elbette talep bu kadar fazla olunca, kol düğmesi aksesuarlarının çeşitliliği de oldukça fazladır. Harfli kol düğmesinden gümüş kol düğmesine, isimli kol düğmesinden altın kol düğmesine ve siyah kol düğmesine kadar daha birçok çeşidi bulunan bu şık aksesuarların kullanımı da oldukça önemlidir. Paşahan gömlek ailesi olarak sizler için hazırladığımız bu yazımızda erkek gömlekleri ile beraber kol düğmesi kullanımından bahsettik. Yazımızın devamında kol düğmesi modelleri, hangi gömleklerle hangi kol düğmeleri kombinlenebilir ve kol düğmesi fiyatları gibi merak edilen soruların cevaplarını bulabilirsiniz. Siz de kol düğmesi ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve kombin önerilerimizden faydalanmak istereseniz, yazımızın devamını okuyarak aklınızdaki bütün soru işaretlerinden kurtulabilirsiniz!

Kol Düğmesi Modelleri

Talep bu kadar fazla olunca, erkek moda dünyasının en sevilen aksesuarı olan kol düğmesi modelleri de artış göstermektedir. Her sene farklı modeller ve çeşitler ile karşımıza çıkan kol düğmeleri, birçok erkek tarafından yoğun ilgi görür. En sevilen modeller arasında harfli kol düğmesi ve isimli kol düğmesi yer alırken, renk bakımından da oldukça farklı çeşidi bulunur. En çok kullanılan renkler gümüş kol düğmesi, altın kol düğmesi ve siyah kol düğmesi olurken, bu durum tarza ve kullanılacak ortama göre de değişiklikler gösterebilir. Hep beraber bu senenin en sevilen kol düğmesi modellerine göz atalım...

 1. Harfli kol düğmesi; Harfli kol düğmeleri, mükemmel bir hediye seçeneği olmasının yanı sıra, manevi değerler de taşıyor olabilir. Örneğin bugün alınan bir harfli kol düğmesi, çok uzun yıllar boyunca aile yadigarı olarak kullanılabilir ve belki nesilden nesle bile geçebilir. Harfli kol düğmeleri hediye olarak düşünüldüğü zaman oldukça anlamlı ve modası geçmeyecek, her zaman kullanılabilecek bir hediye olarak kabul edilir. Hediye alınacak kişinin kendi isim ya da soy isminin baş harfi hediye alınabileceği gibi, her zaman sizi hatırlamasını istediğiniz kişilere kendi adınızın baş harfine sahip olan bir kol düğmesi hediye edebilirsiniz.
 2. İsimli Kol Düğmesi; Harfli kol düğmesinin yanı sıra isimli kol düğmesi modelleri de bu senenin en popüler kol düğmesi hediyelerinin arasında yer alıyor. Kendi ismini taşıyan kol düğmelerini takmayı çok seven erkekler, hediye alınmasını beklemeden de kendisi bu kol düğmelerinden satın alabilir. Paşahan Gömlek’te birbirinden farklı isimli kol düğmesi modellerini inceleyebilir, kendi isminizi taşıyan kol düğmelerini anında satın alabilirsiniz. Eğer hediye olarak düşünüyorsanız, hediye etmek istediğiniz kişinin ismine sahip olan kol düğmelerini anında satın alabilir, hayatınızdaki insanları mutlu edebilirsiniz. Kullanan herkesin kendini özel hissetmesini sağlayan bu isimli kol düğmesi modelleri, asla modası geçmeyecek kol düğmesi modellerinin arasında üst sıralarda yer alır.
 3. Gümüş Kol Düğmesi; Daha çok spor – klasik arası bir giyim tarzına sahip olan erkekler, gümüş kol düğmesi modellerini severek kullanabilir. Genel olarak aksesuarlarınız gümüş renkteyse siz de gümüş kol düğmelerini çok rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Gümüş kol düğmesi ve gümüş renkli bir saat ile kombinlendiği zaman her kıyafeti şık gösterebilen bu aksesuar, girdiğiniz her ortamda gözleri üzerinize toplamanızı sağlar. Eğer siz de gümüş rengini seviyor ve bu renkten vazgeçemiyorsanız, hemen gümüş kol düğmesi modellerimize göz atabilir, birbirinden farklı kol düğmesi tasarımlarımız arasından kendinize ve tarzınıza en uygun modelleri seçebilirsiniz.
 4. Altın Kol Düğmesi; Altın rengi, yüz yıllardır vazgeçilemeyen ve severek kullanılan aksesuar renklerini arasında üst sıralarda yer alır. Altın renginin ihtişamlı ve elit görüntüsü, takım elbiseler ile kombinlendiği zaman fazlasıyla şık bir görüntü ortaya çıkarır. Genel olarak altın ağırlıklı aksesuarlarınız varsa, altın kol düğmesi tam da sizin aradığınız parçadır. Bu sene oldukça popüler olan ve erkek gömlekleri ile en çok kullanılan ürünler arasında yer alan altın kol düğmesi modelleri, yılın en trend tasarımları ile Paşahan’da! Siz de birbirinden şık ve farkı tasarımlara sahip olan altın kol düğmesi modellerini görmek isterseniz, hemen sitemizi incelemeye başlayabilirsiniz. İster kendinize ister sevdiklerinize alıyor olun, altın kol düğmesi modelleri her zaman şık ve gösterişli bir seçimdir.
 5. Siyah Kol Düğmesi; Erkek gömlek moda dünyasında siyah renginin yeri hiç şüphesiz değişmezdir. Siyahın asaleti hem gömleklerde hem de aksesuarlarda kendini üst sıralara taşımaya yeterlidir. Siz de siyahtan vazgeçemiyor ve siyah şıklığını bütün kombinlerinizde uygulamayı seviyorsanız, siyah kol düğmesi modelleri tam da size göre! Her türlü kombininizle kullanabileceğiniz siyah kol düğmeleri, sezonun en trend tasarımları ile Paşahan Gömlek’te. Hem takım elbiseler ile hem de her türlü erkek gömlekleri ile kombinlenebilen bu kol düğmesi rengi, kullanan herkese ayrı bir hava katar. Girdiğiniz her ortamda gözleri üzerinize toplamak ve kol düğmesi şıklığını herkese hissettirmek için siz de hemen ürünlerimizi incelemeye başlayın, erkek gömlek modasında kendinizi üst sıralara taşıyın!

Hangi Gömleklerle Hangi Kol Düğmeleri Kombinlenebilir?

Takması, kullanması ve üzerinde taşıması sıradan bir düğmeye nazaran biraz daha özen gösterilmesini isteyen kol düğmesi modelleri, her şeyden önce uygun bir gömlekle kullanılmalı. Çünkü her gömleğe kol düğmesi kullanılmaz. Daha ayrıntılı anlatmak gerekirse; öncelikle manşetleri, kol düğmesi takmaya uygun bir gömlek değilse o erkek gömlek modelleri ile kol düğmesi kullanılmaz. İkicisi ise, gömleğin iki ucunun da kol düğmesi ile tutturulması gerekir. Kol düğmesinin ön yüzü, kolun dış tarafından görülebilecek şekilde iliklere yerleştirilmelidir. Yerleştirme esnasında da kilit kısmı (çıkarılabilen bir ayrı bir parça var ise çıkarılmış olmalı, yaylı bir kilit ise düz konuma getirilmeli) ilikten geçirilebilecek şekle getirilmelidir. Daha sonra, erkek gömlek modelinin ikinci ucu da geçirilerek kilitlenmesi gerekir. Kilit kısmı, kolun iç yüzüne gelmelidir. Peki, hangi gömleklerle hangi kol düğmeleri kombinlenebilir?

Gümüş Kol Düğmesi ile Gömlek Kombini

Gümüş kol düğmesi ile kullanılması gereken gömlekler genellikle daha spor ve klasik arası erkek gömlekleridir. Çok fazla klasik ya da çok fazla spor gömlekler ile kullanılmamalıdır. Genellikle rahat ve şık kombinlerde ve sadelikten yana olan gömlekler ile uyum sağlar. Gümüş kol düğmesi modellerinde gömlek modelinin olduğu kadar, gömlek renginin de önemi vardır. Her tarza ve her aksesuar rengine uyum sağlayan siyah erkek gömlekleri, gümüş kol düğmesi için biçilmiş kaftandır denebilir. Siyaha fazlasıyla yakışan bu gümüş kol düğmeleri, siyah dışında da birçok renk ile kombinlenebilir. Örneğin koyu tonlar; antrasit, lacivert, bordo gibi tonlar ile de oldukça uyumludur. Tabii ki kol düğmesi ile beraber kullanılacak diğer aksesuarlar da önemlidir. Gümüş kol düğmesi ile eğer takılacaksa gümüş bir kol saati kullanılmalıdır. Farklı renklerdeki iki farklı aksesuar, kombini bozabilir.

Altın Kol Düğmesi ile Gömlek Kombini

Altının ihtişamı ve elitliği, beraberinde kullanılacak erkek gömlek modelinin de klasik olması gerektiğini gösterir. Altın, görünüş olarak pahalı ve ağır bir renk olduğu için, genellikle spor ya da casual gömlek modelleri ile kullanılması tavsiye edilmez. Erkekler tarafından oldukça sevilen altın kol düğmesi modelleri, klasik ve düz renklerle kullanılması tavsiye edilen aksesuarlar arasındadır. Yine her renk kol düğmesine uyum sağlayan siyah erkek gömlekler ile uyum içerisinde kullanılabilir. Siyahın asaleti altının şıklığı ile birleşince ortaya göz alıcı şıklıkta bir kombin ortaya çıkar. Bunun dışında altın kol düğmesi modelleriyle beyaz başta olmak üzere kahverengi tonlarında, toprak tonlarında ve gri tonlarında erkek gömlekleri kullanılabilir. Elbette ki yine altın renkli bir kol düğmesi kullanıyorsanız, kol saatinizin de altın renkli olmasına özen göstermeniz gerekir. Kusursuz bir kombin için aksesuarlarınızın renginin birbirinden farklı olmamasına dikkat etmeniz oldukça önemlidir.

Siyah Kol Düğmesi ile Gömlek Kombini

Siyah kol düğmesi oldukça zarif bir aksesuar olduğu için, daha çok klasik erkek gömlekleri ile kombinlenmesi tavsiye edilir. Siyah kol düğmesi takım elbiseler ile beraber oldukça sık karşımıza çıkan siyah renkli kol düğmesi modelleri, şıklığın ve zarafetin oldukça büyük bir parçası olarak bilinir. Renk seçeneklerinde ise siyah kol düğmesi, açık renkli gömlekler ile kullanıldığı zaman harika kombinler ortaya çıkarır. Özellikle beyaz erkek gömlekleri başta olmak üzere krem, bej, açık gri ve taş rengi gibi renkler de siyah renkli kol düğmeleri ile fazlasıyla şık bir uyum sağlar. Siyah renkli kol düğmesi kullanmanın bir diğer avantajı ise kullanılacak diğer aksesuar renklerinin serbest olmasıdır. Siyah kol düğmesi kullandığınız zaman ister altın ister gümüş isterseniz de bronz kol saatlerini tercih edebilirsiniz.

Kol Düğmesi Fiyatları

Erkek gömlek moda dünyasının en sevilen aksesuarı olarak bilinen kol düğmesi modelleri, her yıl değişen moda trendlerine göre farklılıklar gösterir. Buna bağlı olarak kol düğmesi fiyatları da birtakım etkenlere göre değişiklikler gösterir. Her sezon başında yenilenen modelleri ve renkleri ile kol düğmesi trendleri, sezonun popüler özelliklerine göre şekillenir. Kol düğmesi fiyatlarını etkileyen en önemli etkenlerden bir tanesi, kol düğmesinin üretildiği malzemedir. Malzemenin ağırlığı ya da kullanılan malzemenin değeri, fiyatlarda direkt olarak değişiklik göstermesini sağlar. Kol düğmesi fiyatlarını etkileyen bir diğer unsur ise sezonun trend renkleridir. Sezonun en sevilen renklerine sahip olan kol düğmesi modelleri, diğer renklere nazaran daha yüksek fiyata sahip olabilir. Fiyatları etkileyen bir diğer unsur ise yine sezonda popüler olan modellerdir. Bu modeller diğer kol düğmesi modellerine göre daha yüksek fiyatlı olabilir.

Paşahan’da ise her cebe ve her bütçeye uygun kol düğmesi modelleri bulunur. Siz de birbirinden farklı kol düğmesi modelleri arasından tarzınıza en uygun olanları bulmak istiyorsanız, hemen sayfamızı incelemeye başlayabilirsiniz! Sezonun en trend kol düğmesi modelleri arasından dilediklerinizi seçerek girdiğiniz her ortamda şıklığınız ile kendinizden söz ettirebilirsiniz. Ayrıca hediye olarak da oldukça uygun olan bu aksesuarları, sevdiklerinizi mutlu etmek için sipariş edebilirsiniz. Hemen alışveriş yapmaya başlayın, erkek gömlek moda dünyasında adınızı üst sıralarda koruyun!

Erkek kol düğmesi modelleri uygun fiyatlarla Paşahan'da. Birbirinden farklı model ve renkteki kol düğmelerini keşfetmek için tıklayın!

 • 300TL ve ÜZERİ
  KARGO BEDAVA
 • İADE ve DEĞİŞİM
  GARANTİSİ
 • 12 SaaTte
  Kargoda
 • GÜVENLİ
  ALIŞVERİŞ
 • HAVALE/EFT 
  VE KAPIDA ÖDEME